Anna er en blid og positiv person fra Östergötland som havnet i Stockholm på grunn av jobb og kjærlighet for 25 år siden.
Hun er relativt ny i Springtime, men har lang erfaring fra reiselivsbransjen og har jobbet der i ulike stillinger de siste 25 årene. Hun har også drevet egen virksomhet siden 2017 og har de siste årene drevet opplæring i reiselivsbransjen for ulike selskaper.
Å bevege seg og holde seg i form har alltid vært viktig. Ulike idretter avhengig av årstid, som ski, fotturer, tennis og golf, men løping og padel er noe hun driver mye med gjennom hele året. «En utfordring eller et eventyr er alltid gøy, og det er det som trigger meg», sier Anna. For et par år siden fullførte hun en halv Ironman i Jönköping, i fjor Marathon du Medoc i Bordeaux, og til høsten venter Berlin og New York Marathon rett rundt hjørnet. Anna elsker å reise og oppdage ulike deler av verden, og favorittdestinasjonen hennes er Costa Rica. Hun er også en hyppig gjest i Spania, der hun har sitt andre hjem i kystbyen Altea.
Snakk gjerne med Anna om World Marathon Majors, hun er nå Springtimes prosjektleder for de store løpene.
